Ahoi sõbrad,

Vorstiabis me teame, et moodsad ajad nõuavad moodsaid meetmeid… Kuigi me väga ootame teid vanamoodsalt poodidesse, et törtsuke külajuttu ajada, head ja paremat kohe kõhtu ja koju kaasa pakkuda, siis on neid, kes pikisilmi ootasid meie netipoodi! Ja siin ta ongi!

Kui Sa meie poodi ise kohale tulla ei saa, siis siit (vaata üles, veel üles – JAH! seal ongi menüüs “E-POOD“) saad tellida oma lemmikud otse koju. Transpordime tooted kas Sulle lähimasse postiautomaati (Itella SmartPost või DPD), kui postiautomaat tundub liiga aeglane, siis tule meie poodi järgi! Ära unusta tellimuse kommentaaris öelda, millal soovid oma tellimusele järele tulla, teame selle siis valmis panna!

PS! Kui sa tead, et meie poes on mõni sinu lemmiktoode ja seda netipoest ei leia, siis kirjuta julgelt ja leiame lahenduse, kuidas see toode ka sinu e-poe tellimusega kaasa saaks pandud!

PS! PS! Paraku on tooteid, mida me kahjuks ei saa postiautomaati tarnida ei saa(toorvorstid ja värske liha näiteks ei arva kuigi palju päevi soojas pakiautomaadis istumisest), sellisel puhul ongi valikus ainult ise tellimusele järgi tulemine – aga vaata asja positiivsest küljes – kui tihti Sul ikka õnnestub Voldemar Vorsti, Vaike Viineri, Friida Frikadelli, Õnne Peki ja teiste vahvate Vorstiabi tegelastega muidu suhelda! Siis on selleks mõjuv põhjus! 🙂